Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wątek testowy - spam zone
#81

No dziękujemy za bardzo szczegółowe wyjaśnienie, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem bo naprawdę mało się tam już działo szkoda tylko że backupa nie było bo jednak masa info, fotorelacji i opisów tam była.
Niezłe zaplecze wiedzy do którego nie raz już potrzebowałem wrócić w ciągu ostatnich miesięcy a niestety zaginęło, dobrze ze wszystko z działu turbo przeczytałem po zakupie leta to trochę w głowie zostało.
Ja do klubu nie należę bo w uk siedzę ale moge wrzucić gdzieś fotorelacje z prac ktore zrobiłem ciagu ostanich 2,5 roku po zakupie leta który stał 8 lat na podjeździe u kolesia.
Odpowiedz
#82

Co taka cisza?
Odpowiedz
#83

(06-16-2019, 09:38)Inhalator napisał(a):  Co taka cisza?

Jeśli w sobotę przed południem w Tesco brakuje mięsa i piwa, to znaczy że naród pije i grilluje  Big Grin
Odpowiedz
#84

(06-16-2019, 13:53)Ola napisał(a):  
(06-16-2019, 09:38)Inhalator napisał(a):  Co taka cisza?

Jeśli w sobotę przed południem w Tesco brakuje mięsa i piwa, to znaczy że naród pije i grilluje ?

A niektórzy spamują na forum Tongue
Odpowiedz
#85

(06-16-2019, 17:51)iwan napisał(a):  
(06-16-2019, 13:53)Ola napisał(a):  
(06-16-2019, 09:38)Inhalator napisał(a):  Co taka cisza?

Jeśli w sobotę przed południem w Tesco brakuje mięsa i piwa, to znaczy że naród pije i grilluje ?

A niektórzy spamują na forum Tongue


Miedzy piwkiem a kielbasa znalazlem czas na spamik ???
Odpowiedz
#86

Znowu cisza...
Odpowiedz
#87

(06-18-2019, 08:50)Inhalator napisał(a):  Znowu cisza...

Na starym forum ledwo coś się działo więc tutaj raczej będzie tylko gorzej chociaż chciałbym się mylić.
Odpowiedz
#88

(06-18-2019, 17:50)DTM0441 napisał(a):  
(06-18-2019, 08:50)Inhalator napisał(a):  Znowu cisza...

Na starym forum ledwo coś się działo więc tutaj raczej będzie tylko gorzej chociaż chciałbym się mylić.

Ty lepiej opijaj zdrowko Magdy Smile
Odpowiedz
#89

Będzie tylko gorzej niestety
Odpowiedz
#90

Mała podpowiedź - niestety emotki z telefonu nie działają - trzeba wklejać te dostępne na forum, a dostępne są w opcji "nowa odpowiedź", a nie "szybka odpowiedź". Ewentualnie jeśli komuś nie chce się grzebać aż tak, to można robić emotki typu: " Big Grin " , " Tongue " itp Smile

Ok, widzę że pisząc : D itp bez spacji w środku przerabia znaki na emotki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości