Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wątek testowy - spam zone

Proponuję dać spokój. Zmarłych się nie reanimuje. Każdy próbował i nie wyszło. Wspólnie trzeba się zastanowić jak i na jakim nośniku można to kontynuować bo tkwiąc w jednym miejscu CT całkiem się rozdrobni (to już się stało) a ostatecznie rozpadnie. Forum w dawnej formie nie ma ale złoty są i na tym coś trzeba budować. Może jakaś ankieta dla członków na fb co sądzą na temat przyszłości. Sam nie wiem
Odpowiedz

sukcesywnie w miarę posiadania czasu będę przeszukiwał swój dysk celem dodania jakichś ciekawszych wątków ze starego forum które miałem zapisane, ale żeby niczego nie dublować chciałem zobaczyć co kryje się pod tym linkiem ze starym forum, ale nie mogę się tam zalogować aby przejrzeć to archiwum

jak mam to zrobić? podpowie ktoś? próba logowania z PC na win10
Odpowiedz

Stare forum przepadło. Nic nie przejrzysz już.
Odpowiedz

to do czego jest ten link?
http://www.calibra-team.pl/showthread.php?tid=3
Odpowiedz

To jest tylko taka mała kopia zrobiona przez zupełnie obcego człowieka, który nijak nie był związany z naszym klubem (jeśli dobrze pamiętam). I to kopia tylko kilku tematów jak regulamin klubu i forum, czyli tych które były dostępne bez logowania się. Nie ma żadnej możliwości się tam zalogować, bo to nie jest kopia całej bazy/całego forum, tylko można powiedzieć, że to taki zrzut tego co było widoczne "na wierzchu"
Odpowiedz

okiSmile
Odpowiedz

(07-26-2019, 16:55)dzuma-82 napisał(a):  okiSmile

Grzechu ty lepiej daj jakies foty bo pewnie turbas tym razem w Łodzi bedzie Tongue
Odpowiedz

Dzien doberek
Odpowiedz

Pozdro z ECD? odemnie Zaora i DTM ??
Odpowiedz

Cześć mordeczki, dobrze widzieć znane loginy Smile pozdro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości